PROFI Auto Naprawa
Sieć sklepów

Grupa Polskie Składy Budowlane S.A.

z siedzibą w Wełeczu k/Buska-Zdroju, działa na rynku od 14 lat, jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza ponad 300 małych i średnich, rodzinnych firm z terenu całej Polski, które prowadzą handel w ponad 470 składach budowlanych, w 150 sklepów PSB-Mrówka oraz w 24 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje ponad 10 tysięcy osób.


Sklep PSB PROFI

PSB PROFI - Budowlane dedykowany jest przede wszystkim obsłudze firm budowlanych. Głównym asortymentem Profi są materiały, pochodzące od najbardziej znanych producentów w kraju. Najważniejszymi grupami towarowymi są: cement, wapno, materiały ścienne, izolacje wodochronne, pokrycia dachowe, rynny, termoizolacje, instalacje, chemia budowlana, stolarka, sucha zabudowa, sufity podwieszane, płytki ceramiczne, farby, materiały wykończeniowe, kostka brukowa, narzędzia i sprzęt budowlany oraz systemy oświetlenia.

Standardowa placówka PSB-Profi posiada następujące strefy:
  • sklep samoobsługowy,
  • strefa obsługi klienta (rozmowy handlowe, wystawianie dokumentów),
  • magazyn,
  • strefa składowania towarów mogących zalegać na zewnątrz,
  • miejsce do kompletowania towarów, odbieranych przez klientów w terminie późniejszym,
  • parking,
  • ekspozycje wybranych technologii budowlanych.

Sklep PSB Mrówka

PSB Mrówka Biłgoraj to nowoczesny sklep samoobsługowy z sektora "dom i ogród". Jego celem jest uzupełnienie aktualnej oferty składów PSB o nowy asortyment, kupowany przede wszystkim przez klientów detalicznych, prosto z półek marketu. Sklepy te posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych.

Sklep Fox

PSB FOX został założony w 1996r. I od 2000r jest akcjonariuszem Grupy Polskie Składy Budowlane. Fox jest doskonałym uzupełnieniem składów Mrówka i Profi.

W ofercie znajdziecie: pokrycia dachowe i akcesoria, stolarkę okienną, chemię i ceramikę budowlaną, glazurę, terakotę, płyty gipsowe i akcesoria, farby zewnętrzne i elewacyjne, panele podłogowe i ścienne oraz wyposażenie łazienek (ceramika sanitarna, baterie, zlewozmywaki, kabiny prysznicowe, wanny). Firma posiada także własną linię produkcyjną do wytwarzania blachy trapezowej powlekanej i ocynkowanej o profilu T-18.

Wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia klientom doskonałą obsługę i co najważniejsze pomoże przy projektowaniu łazienki marzeń. Klienci mają do dyspozycji 1600m² powierzchni sklepu oferującego 40 000 pozycji magazynowych oraz specjalistyczny transport.

Partnerzy

PSB Fox Biłgoraj
PSB Profi Budowlane - Biłgoraj
PSB Mrówka BiłgorajPROFI Auto Naprawa
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014.
stat4u