PROFI Auto Naprawa
Sieć sklepów

Grupa Polskie Składy Budowlane S.A.

z siedzibą w Wełeczu k/Buska-Zdroju, działa na rynku od 14 lat, jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza ponad 300 małych i średnich, rodzinnych firm z terenu całej Polski, które prowadzą handel w ponad 470 składach budowlanych, w 150 sklepów PSB-Mrówka oraz w 24 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje ponad 10 tysięcy osób.


Sklep PSB PROFI

PSB PROFI - Budowlane dedykowany jest przede wszystkim obsłudze firm budowlanych. Głównym asortymentem Profi są materiały, pochodzące od najbardziej znanych producentów w kraju. Najważniejszymi grupami towarowymi są: cement, wapno, materiały ścienne, izolacje wodochronne, pokrycia dachowe, rynny, termoizolacje, instalacje, chemia budowlana, stolarka, sucha zabudowa, sufity podwieszane, płytki ceramiczne, farby, materiały wykończeniowe, kostka brukowa, narzędzia i sprzęt budowlany oraz systemy oświetlenia.

Standardowa placówka PSB-Profi posiada następujące strefy:
  • sklep samoobsługowy,
  • strefa obsługi klienta (rozmowy handlowe, wystawianie dokumentów),
  • magazyn,
  • strefa składowania towarów mogących zalegać na zewnątrz,
  • miejsce do kompletowania towarów, odbieranych przez klientów w terminie późniejszym,
  • parking,
  • ekspozycje wybranych technologii budowlanych.

Sklep PSB Mrówka

PSB Mrówka Biłgoraj to nowoczesny sklep samoobsługowy z sektora "dom i ogród". Jego celem jest uzupełnienie aktualnej oferty składów PSB o nowy asortyment, kupowany przede wszystkim przez klientów detalicznych, prosto z półek marketu. Sklepy te posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych.

PSB PROFI - Rolnicze

PSB PROFI - Rolnicze Grupa PSB PROFI oddział w Biłgoraju wzbogaciła swoją dotychczasową ofertę akcesoriów i materiałów budowlanych o nowy dział – sklep rolniczy o powierzchni 500m².

Klienci znajdą tu pełną i atrakcyjną ofertę ciągników marki Landini, których PSB PROFI jest autoryzowanym dealerem, jak również szeroki wybór maszyn rolniczych znanych producentów. Na półkach znajdują się wszelkiego rodzaju środki ochrony roślin oraz nawozy, akcesoria do prac w ogrodzie i na polu oraz ekwipunek niezbędny do sprawnego funkcjonowania obejścia, podstawowe akcesoria motoryzacyjne oraz artykuły znormalizowane i wiele innych.

W ofercie znaleźć można także opony do maszyn, ciągników, aut osobowych, dostawczych czy ciężarowych. Warto podkreślić, że dla klientów udostępniony jest profesjonalny serwis maszyn z możliwością dojazdu do klienta, tak zwany serwis mobilny. Swoją pomocą i radą służą specjaliści w tej dziedzinie.

Kupując w sklepie rolniczym klienci mogą liczyć na duże rabaty oraz fachową pomoc w doborze odpowiednich części. Warto pamiętać o tym, że uruchomiony został internetowy sklep rolniczy, w którym znaleźć można identyczną ofertę.
Dzięki e-Sklepowi można na bieżąco śledzić wchodzące na rynek nowości, sprawdzać i porównywać ceny i zasięgnąć fachowej porady.

Sklep Fox

PSB FOX został założony w 1996r. I od 2000r jest akcjonariuszem Grupy Polskie Składy Budowlane. Fox jest doskonałym uzupełnieniem składów Mrówka i Profi.

W ofercie znajdziecie: pokrycia dachowe i akcesoria, stolarkę okienną, chemię i ceramikę budowlaną, glazurę, terakotę, płyty gipsowe i akcesoria, farby zewnętrzne i elewacyjne, panele podłogowe i ścienne oraz wyposażenie łazienek (ceramika sanitarna, baterie, zlewozmywaki, kabiny prysznicowe, wanny). Firma posiada także własną linię produkcyjną do wytwarzania blachy trapezowej powlekanej i ocynkowanej o profilu T-18.

Wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia klientom doskonałą obsługę i co najważniejsze pomoże przy projektowaniu łazienki marzeń. Klienci mają do dyspozycji 1600m² powierzchni sklepu oferującego 40 000 pozycji magazynowych oraz specjalistyczny transport.

Partnerzy

PSB Fox Biłgoraj
PSB Profi Budowlane - Biłgoraj
PSB Mrówka Biłgoraj
e-Sklep - PSB Profi Rolnicze - BiłgorajPROFI Auto Naprawa
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014.
stat4u