PROFI Auto Naprawa
O firmie

PROFI Auto Naprawa


PROFI Auto Naprawa Pomysłodawcą i właścicielem firmy jest małżeństwo Elżbieta i Dariusz Nizio, do których należą pozostałe składy budowlane w Biłgoraju: PROFI, FOX, Mrówka i Rolnicze. Projekt został wdrożony do realizacji w pierwszych dniach grudnia 2013 roku, kiedy to wydzielono strefę na budowę hali serwisowej przy istniejącym już od 2010 roku budynku PSB PROFI, przy ulicy Tarnogrodzkiej 28 w Biłgoraju. Duży zasób areału ziemi pozwolił na swobodne zagospodarowanie nowoczesnej hali wraz z objazdami, nie przeszkadzając tym samym w sprawnym funkcjonowaniu magazynu i składu budowlanego.

W poczatkowej fazie koniec budowy był przewidziany juz na przełom marca i kwietnia 2014 roku, ale rzeczywistość okazała się mieć inne zdanie i ostatecznie firma budowlana opuściła plac na początku lipca 2014 roku. Przez kolejnych kilka tygodni trwały prace wykończeniowe, instalowanie urządzeń i maszyn niezbędnych do sprawnego funkcjonowania serwisu.
PROFI Auto Naprawa Pod koniec sierpnia 2014 roku na kanale stanęły pierwsze auta do naprawy, co pozwoliło na uruchomienie aktywnej kampanii reklamowej o zasięgu regionalnym.

Profi Auto Naprawa zaprasza do współpracy klientów indywidualnych jak i firmy, oferując kompleksowe usługi w zakresie napraw aut osobowych, samochodów ciężarowych, TIR, aut ciężarowych i dostawczych z HDS, wózków widłowych, ciągników i maszyn rolniczych oraz renowację aut zabytkowych.
PROFI Auto Naprawa
Ponadto jest możliwośc zakupienia w sklepie stacjonarnym PROFI akumulatorów, olejów i płynów eksploatacyjnych oraz akcesoriów motoryzacyjnych.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz rabat na wszystkie usługi, darmowe porady oraz usunięcie drobnych usterek gratis!
Zapraszamy klientów indywidualnych jak i firmy do współpracy.

Partnerzy

PSB Fox Biłgoraj
PSB Profi Budowlane - Biłgoraj
PSB Mrówka BiłgorajPROFI Auto Naprawa
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014.
stat4u